אודות אולטרה מדיקל

אולטרה מדיקל - המרכז הארצי לבריאות השד

בסרטן שד - המפתח להצלת חיים הוא גילוי מוקדם

חשוב לנו ביותר לידע נשים על הסיכון לחלות בסרטן ככל שהגיל עולה ועל היתרונות בבדיקות לגילוי מוקדם - כמפתח להישרדות והחלמה מהמחלה:  נשים עם שד צפוף וסמיך, ונשים צעירות עם או בלי היסטוריה משפחתית לסרטן השד.

כיוון שלא ניתן למנוע את המחלה, גילוי מוקדם הוא המפתח להצלת חיים. נשים, שנבדקות באופן שגרתי מעלות את הסיכוי לגלות גידולים כשהם עדיין קטנים ונמצאים בשלבים ראשונים להתפתחות המחלה כאשר הריפוי עוד אפשרי.

לכן, אנו מציעים ללקוחותינו שירות הכולל:  

זמינות תורים מידי, בדיקת שד עם מערכת אולטרסאונד 3D מתקדמת וידני, בדיקת ממוגרפיה דיגיטאלית (מופחתת קרינה), ביופסיה תוך זמן קצר, וקבלת תשובות מהירות.

אנו מקווים, כי הטכנולוגיה החדישה שישנה כיום, תהיה הסטנדרט של המחר.

אנו מציעים לנשים סקירה לגילוי מוקדם של סרטן שד באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. אולטרה סאונד אוטומטי תלת מימדי - ABVS הסורק את כל נפח השד ומגלה גושים בשלבים ראשונים. ה ABVS כולל טכנולוגיית על קול (אולטרסאונד) מהמתקדמות שיש, המספקת תמונה באיכות בילתי מתפשרת המעלה את הביטחון באבחון של אולטרה סאונד שד.

רפואת שד מותאמת אישית

מחקרים רפואיים מקיפים בעולם בנוגע לגילוי מוקדם של סרטן השד, מעידים על כך שאין פתרון אחד​ שמתאים לכל הנשים וכי יש להתאים את הבדיקות באופן אישי למטופלת על פי רקע גנטי, גיל, אורח חיים, מבנה ומרקם השד.

אולטרה מדיקל הנו מרכז יעודי מתקדם לבריאות השד. חלוץ בתחום רפואת שד מותאמת אישית.
one stop shop לאבחון גידולים בשד, בו תחת קורת גג אחת מרוכזות הבדיקות הנחוצות לנשים בכל גיל (גם לנשים צעירות), רופאים מהשורה הראשונה וטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.

החזון שלנו הוא לספק הזדמנות להציל חיים של כל מי שמחפשת סריקת שד מדויקת ובטיחותית על ידי מערכת אולטרה סאונד מתקדמת ABVS, צוות אכפתי וסביבה נעימה ורגועה.

 

אנו מאמינים שהשירות שלנו יכול להציל חיים ויכול להיות משמעותי למשפחות רבות. זו הסיבה שאנו כאן לשירותכן.

בכל שאלה צרי עמנו קשר 2090* או השאירי פרטים ונחזור אליך

אולטרה מדיקל - המרכז הארצי לבריאות השד
צרי עימנו קשר 2090*