שירותים
f23alt

אולטרסאונד שד

בדיקת האולטרסאונד שד האוטומטית ABVS
לגילוי מוקדם של סרטן השד אצל נשים עם שד "צפוף" ונשים צעירות 

נאמנים לתפיסתנו שהטיפול המניעתי היחיד שקיים לסרטן שד הינו גילוי מוקדם, המרכז לבריאות השד- אולטרה מדיקל, מציע לך להיבדק בבדיקת אולטרסאונד שד אוטומטי ABVS, המאפשרת לאבחן גושים בשד ולזהות את סרטן השד בשלבים המוקדמים ובכך לשפר משמעותית את יעילות הטיפול וההחלמה. 

אולטרה סאונד שד ABVS

האולטרה סאונד האוטומטי הנו חדשני ומתקדם ופותח במיוחד עבור הדמיית שדיים וסורק באופן אוטומטי את כל נפח השד. סריקה זו אינה תלויה במבצע והיא מונעת טעויות אנוש כמעט לגמרי. 

גילוי מוקדם של סרטן שד באמצעות מכשיר אולטרה סאונד אוטומטי מהפכני מאפשר גילוי מוקדם של גוש סרטני בשלבים ראשוניים ובטרם ניתן לחוש אותו במישוש או לזהותו בממוגרפיה.

האולטרה סאונד מתאים לנשים בכל גיל ובמיוחד לנשים צעירות שהן בעלות צפיפות שד גבוהה. 

בדיקת האולטרה סאונד האוטומטי תלת מימדי של סימנס הינה מערכת אולטרה סאונד מתקדמת ביותר ופורצת דרך ברפואה מונעת, אשר פותחה במיוחד לסקירת שד, והיא מספקת תמונה מפורטת שלא הייתה אפשרית עד כה במכשירי האולטרה סאונד הרגילים

בדיקת האולטרה סאונד היא ללא קרינה, ללא כאב וללא תופעות לוואי.

ABVS  =  Automated Breast Volume Scanner של חברת סימנס  

במה שונה סריקת השד האוטומטית 3D  - מסונר ידני בקופ"ח ?

הסריקה האוטומטית של השד מתבצעת באמצעות מסך רחב שמצלם תמונות ולוכד פרטים אנטומיים של כל נפח השד, בלי להיות תלוי בכישורי הטכנאי ולפיכך הבדיקה אוביקטיבית וניתנת לשחזור.

בדיקת האולטרסאונד שד הידני, בניגוד לאוטומטית, היא בדיקה הנסמכת כולה על כישורי הטכנאי, ותלויה בצילומים הספורים שהטכנאי מחליט לצלם באמצעות מתמר ידני צר. לפיכך בדיקת ה ABVS אושרה ע"י ה FDA כבדיקת סקר לגילוי מוקדם של סרטן השד כבדיקה משלימה עבור נשים עם רקמת שד צפופה. 

בנוסף, ה ABVS מספק צילומי תלת מימד של כל נפח השד, ולכן התמונות הן באיכות וברזולוציה גבוהה במיוחד ביחס לאולטרה סאונד הרגיל.  

באולטרה מדיקל ניתן לבצע את שתי בדיקות האולטרה סאונד:  גם US אוטומטי וגם US ידני.

להכיר את המכשיר

מערכת אולטרה סאונד מתקדמת ביותר.

בדיקת האולטרסאונד שד מעלה את יכולת הגילוי של סרטן השד כשהוא בשלביו הראשונים, גם כשהגוש אינו נראה בבדיקת ממוגרפיה, שכאמור, אינה יכולה לזהות גושים סרטניים ככל שצפיפות השד גבוהה יותר, כתוצאה מהקושי בזיהוי הגוש הסרטני עלול להתגלות רק בשלב מאוחר יותר כשהוא גדול ומורגש כבר במישוש, אז, הסרטן כבר נמצא בשלב מתקדם ומחייב טיפול אגרסיבי מאוד ומסוכן.

הסורק האוטומטי מבצע סריקה של כל 2 מ"מ של רקמת השד. 

במהלך הבדיקה מצלמים את השד במספר מנחים ונוצרות סדר גודל של 5000-6000 תמונות בדו-ממד שעוברות ע"' מערכת ממוחשבת שחזור בתלת מימד. איכות התמונה יוצאת דופן בכל המישורים מאפשרת אבחונים מדויקים ויעילים יותר, הניתנים לשחזור.

כדי להגן על חייך, דעי מה צפיפות השד שלך! 
הטילי ספק, חיקרי, לימדי והביני.
צרי עמנו קשר

צרי עימנו קשר 2090*