בדיקות שד

בדיקות שד
בדיקות לגילוי מוקדם לסרטן שד לנשים בכל גיל

הגדרת הסיכון 1 מ – 9 כבר מזמן פסה מן העולם. מדובר היום על תחלואה של 1 מ – 7.5 נשים. אין עוד הרבה מחלות עם סיכונים ברמה כזו

אבל היום הרפואה מתקדמת והטיפול המונע מוכיח את עצמו. עליה של 25% בטיפול שחלקו נובע מהגילוי המוקדם. המודעות לסיכונים היא התחלה טובה לטיפול המונע אבל חשוב לעשות את המניעה הנכונה והמתאימה לך באופן אישי.

המודל הטיפולי של אולטרה מדיקל הוא שאם לא ברור איזו בדיקה עליך לעשות
אז לפחות לעשות את כל מה שאפשר על פי קבוצת הגיל שלך והרקע המשפחתי והגנטי שלך.

שלוש הן השיטות המוכרות והנגישות היום לציבור:

  • האולטרה סאונד הידני המוכר והידוע
  • הממוגרפיה הרנטגנית
  • והאולטרה סאונד האוטומטי תלת מימד ABVS 

העמדנו לרשותך מתקן מפואר המכיל תחת קורת גג אחת את כל שלוש הבדיקות, ועוד בדיקות נוספות אם יידרשו, על מנת שתוך חצי שעה ירד ממך עול החרדה מהלא נודע. טכנאיות מוסמכות, רדיולוגים וכירורגים יעניקו לך את השקט הנפשי להתרחק מהסטטיסטיקה. 

בדיקות שד

אולטרסאונד שד אולטרסאונד שד ABVS - מבצע סריקה אוטומטית של השד באמצעות מסך רחב שמצלם תמונות ולוכד פרטים אנטומיים של כל נפח השד בלי להיות תלוי בכישורי הטכנאי. מתאים לסקירת שד בצפיפות גבוהה. אנו מקווים, כי הטכנולוגיה החדישה ביותר שישנה כיום, תהיה הסטנדרט של המחר
צפיפות השד

השטח הלבן הנראה בממוגרפיה מתייחס לבלוטות חלב צפופות האופייניות לנשים צעירות. בגיל 40 לערך השד מתחיל להשתנות ולקראת גיל המעבר הופך להיות שומני (וכהה בממוגרפיה). שד צפוף = סיכון גבוה לסרטן שד. לנשים אלו מומלץ ABVS לגילוי מוקדם של סרטן שד

 


 

ביופסיה תשובת ביופסיה תוך 48 שעות ! ביופסיה היא הליך בו לוקחים דגימת תאים מהשד לצורך אבחון ממצא, אם הוא שפיר או סרטני. רוב הביופסיות הן שפירות, אך זו הדרך היחידה לקבל אבחנה מדויקת לגבי נוכחות של תאים סרטניים.
ממוגרפיה

ממוגרפיה היא בדיקה לגילוי מוקדם של סרטן השד המשתמשת בצילום של קרני רנטגן של השד. הבדיקה מתאימה לבעלות רקמת שד שומנית המאפיינת בעיקר נשים מעל גיל 50. 

מניעת סרטן צוואר הרחם את סרטן צוואר הרחם אפשר למנוע, ועדיין זו סיבת המוות השנייה של נשים מתחת לגיל 45. בדיקת HPV לזנים אלימים של וירוס הפפילומה - הגורם העיקרי לסרטן צוואר הרחם - תאפשר לך למנוע את התפתחות המחלה.
בדיקת כירורג שד בדיקת שד ידנית ע"י כירורג שד היא חשובה אך אינה נחשבת כגילוי מוקדם. כאשר חשים גוש במישוש זה כבר מאוחר. כירורג שד יסייע בידך לתכנן את המעקב לגילוי מוקדם או טיפול בהתאם לגורמי הסיכון ולממצאים.
צרי עימנו קשר 2090*